VÍKENDOVÁ SM&MLM Konferencia

V poradí už druhá TOP nezávislá konferencia o Sieťovom Marketingu a MLM v Čechách a na Slovensku! Túto najväčšiu udalosť svojho druhu si nesmie nechať ujsť žiaden marketér!

Cez víkend 26-27.októbra 2019 sa Vám predstavia TOP osobnosti z nielen Českej a Slovenskej scény priameho predaja z rôznych spoločností a odetví. Príbehy priamo z praxe, tipy a triky či rady ako na klientov. Učte sa od profesionálov v sieťovom marketingu a spoznajte ich pohľad na vec.

Konferencia Sieťový Marketing & MLM 2019 I AFTERMOVIE

Veríme, že ste si udalosť Sieťový Marketing & MLM užili tak ako my a že ste sa dozvedeli kopec nových informácií a vedomostí. Prinášame Vám aftermovie z akcie!Ak si chcete natrvalo zakúpiť záznam z konferencie, navštívte našu stránku premium.sietovymarketing.sk a využite akciovú cenu záznamu.Už dnes si viete kúpiť lístky na ďalšiu 2X väčšiu a silnejšiu akciu, ktorá sa koná 26-27.októbra, na ktorej vystúpi 2X väčší počet rečníkov z viacerých krajín, dokonca aj dvaja medzinárodný MLM Milionári! Lístky za zvýhodnenú cenu do konca mesiaca kupuj na sietovymarketing.sk!! 😍

Uverejnil používateľ Sieťový Marketing & MLM Štvrtok 27. júna 2019

Dozviete sa:

 • Ako si vypracovať plán na zdvojnásobenie obratu?
 • Ako a kde vyhľadávať nových ľudí?
 • Ako trénovať a motivovať váš tím, aby neustále sami rástli?
 • Ako naprogramovať svoje myslenie pre úspech a prekonať mentálne prekážky?
 • Ako používať sociálne siete a neodcudziť si priateľov a rodinu?
 • Ako sa zbaviť strachu z predaja?
 • Ako minimalizovať rozptyľovanie a maximalizovať svoj čas?
 • Ako dosiahnuť zdravú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom?
 • Ako zabezpečiť aby Vám vaša rodina nebránila v budovaní Vášho sna?
 • Ako vybudovať duplikáciu vo Vašej sieti?

Zákaz prezentovania akýchkoľvek produktov a firiem!

Snažíme sa vytvoriť nezávislé prostredie, kde sa každý človek dokáže učiť od tých najlepších v obore BEZ TOHO aby musel opustiť svoju firmu či tím.

Preto platí na konferencii striktný zákaz propagovania, menovania, alebo akéhokoľvek spomínania akýchkoľvek firiem, produktov či služieb.

Prosíme účastníkov konferencie aby svoje produkty, materiály, zošity alebo služby nechali na hoteli alebo doma. V opačnom prípade sa porušenie trestá napomenutím a následne okamžitým vylúčením z konferencie.

Tak isto na konferencii platí ZÁKAZ NÁBOROVANIA. Akékoľvek pokusy o verbovanie, prezentáciu príležitosti alebo akékoľvek výmeny kontaktov sa považujú za náborovanie a ich vykonávanie sa tiež trestá napomenutím a následne okamžitým vylúčením z konferencie.

V prípade že ste svedkom takýchto udalostí, nahláste to členom SM&MLM organizačného tímu a oni sa postarajú o zvyšok. Ďakujeme že spoločne tvoríme nezávislú komunitu!

NA KONFERENCII VYSTÚPIA:

Dávid Zbojek

Viac ako 10 rokov sa venuje sieťovému marketingu. Vybudoval desiatky lídrov a tímy o vyše 1000+ registrovaných sieťových marketérov.
Založil najväčšiu nezávislú komunitu sieťových marketérov ktorých vzdeláva a posúva o level vyššie.

Nicolai Rud

MLM Milionár a Expert na Sieťový Marketing z Nórska.
Začal ako 22 ročný a už po roku zarábal okolo 15.000€ mesačne a dostal sa na vrchol vtedajšej MLM spoločnosti. Momentálne má v sieti vyše 30 tisíc aktívnych zákazníkov na Autoship-e a doposiaľ zaregistroval desiatky tisíc distribútorov po celej Európe.

Benjamin Heyny

MLM Milionár z Rakúska, bývalý finančák, ktorý potreboval zmenu aby predišiel zdravotným a psychickým problémom.
Hneď po začatí v MLM vo svojej súčasnej firme bol schopný vybudovať obchod s niekoľkými tisíckami zákazníkov a obchodných partnerov vo viac ako 36 krajinách vo veľmi krátkom čase prostredníctvom inovatívnych nástrojov online marketingu.
Stal sa najrýchlejšie dosiahnutým Diamantom vo svojej spoločnosti a tento rekord nebol doteraz prekonaný.

Inna Semi

Podnikateľka a mama – mompreneur. Na materskej dovolenke, iba so 7 týždňovým synčekom odštartovala úplne nový projekt, ktorý sa úspešne etabloval na Slovensku a v Čechách. Je ambasádorkou SoftMarketingu a vzdeláva ľudí o nových postupoch v Sieťovom Marketingu.

Nina Körmöczi

Je uznávanou odborníčkou v oblasti osobnostného rozvoja a v rozvíjaní osobného potenciálu. Osobnostnému rastu, školeniam, tréningom, osobným a skupinovým koučingom sa venuje už niekoľko rokov. Momentálne spolupracuje s niekoľkými spoločnosťami a zabezpečuje komplexnú AKADÉMIU VZDELÁVANIA.
Jej hlavným poslaním je pomáhať ľuďom objavovať ich vlastný potenciál a pomáhať im nachádzať ich vlastné smerovanie.

Spíkrov budeme postupne dopĺňať…

Recenzie účastníkov konferencie:

Typy vstupeniek:

BASIC Vstupenka

– Sedenie za STANDARD sekciou
– Materiály a pomôcky

Cena BASIC Vstupenky:
Teraz 64,9€
Na mieste 119,9€
Cena sa bude postupne navyšovať.

STANDARD Vstupenka

– Sedenie za stolmi vpredu hneď za VIP sekciou
Profesionálne fotenie a úprava 5tich PRO fotiek (profilová fotka a iné)
– Materiály a pomôcky
– 1 BASIC vstupenka GRÁTIS

Cena STANDARD Vstupenky:
Teraz 109,9€
Na mieste 149,9€
Cena sa bude postupne navyšovať.

VIP Vstupenka

– Sedenie za okrúhlymi stolmi v prvom rade spolu s TOP rečníkmi
Občerstvenie počas celého dňa v salóniku
Photoshooting s rečníkmi
Profesionálne fotenie a úprava 5tich PRO fotiek (profilová fotka a iné)
– Materiály a pomôcky
– 1 BASIC vstupenka GRÁTIS

Cena VIP Vstupenky:
Teraz 179,9€
Na mieste 249,9€
Cena sa bude postupne navyšovať.

GOLD 10PACK

7X BASIC Vstupenka
2X STANDARD Vstupenka
1X VIP Vstupenka

Cena VIP Vstupenky:
Teraz 699,9€
Na mieste 1199,9€
Cena sa bude postupne navyšovať.

PREMIUM 25PACK

15X BASIC Vstupenka
7X STANDARD Vstupenka
3X VIP Vstupenka

Cena VIP Vstupenky:
Teraz 1449,9€
Na mieste 2999,9€
Cena sa bude postupne navyšovať.

Najčastejšie otázky

 1. Čo je Sieťový Marketing & MLM?

  SM&MLM je stránka a skupina ľudí, ktorí sa rozhodli že sa stanú profesionálmi v Sieťovom Marketingu a priamom predaji.
  Vznikla za tým účelom, aby sme Vám priniesli tie najlepšie vedomosti a skúsenosti mnohých lídrov a pomohli Vám tak stať sa TOP lídrami v našom odvetví.

 2. Prečo sa vzdelávať o SM&MLM?

  Je to najúžasnejší spôsob zarábania, no stáva sa, že ľudia v ňom začínajú nepripravení a zlým spôsobom oslovujú svojich známych, zavádzajú a šíria nepravdivé vyhlásenia. Pri tom to vôbec nemusia robiť – stačí sa to naučiť robiť správne a hneď sa Vám začne dariť!
  Na dosiahnutie svojich snov a cieľov stačí robiť niekoľko jednoduchých krokov neustále dookola.

 3. Prečo NEZÁVISLÁ konferencia?

  Stáva sa že ľudia v rôznych firmách nedostávajú správne vedomosti alebo nemajú nad sebou silného sponzora (lídra), no produkt či služba sa im nesmierne páči.
  Mnoho ľudí si myslí že “v inej firme je tráva zelenšia” a že ak budú svoj biznis budovať niekde inde, tak sa im bude viac dariť.
  Táto skupina aj konferencia vznikla za tým účelom, aby sme ľuďom poskytli VŠETKY potrebné vedomosti a nástroje ktoré potrebujú BEZ TOHO aby museli meniť svoju spoločnosť alebo tím ľudí.
  Miesto kde sa spoločne všetci ambiciózny sieťoví marketéri a multilevláci spoločne vzdelávajú, pracujú na sebe a budujú svoju finančnú nezávislosť.

 4. Kde sa koná konferencia?

  Konferencia sa koná v Košiciach na Hlavnej ulici 68 v sále AULA.

 5. Kedy sa koná konferencia

  Konferencia sa koná 26-27. októbra 2019 od 10:00 do 19:00. Prosím dostavte sa minimálne pol hodiny vopred.

 6. Aký bude program a kde ho uvidím?

  Uvidíte minimálne 10 rečníkov a 2 panelové diskusie. Pomedzi program si bude s Vami hostiteľ konferencie Dávid Zbojek prechádzať základné body Sieťového Marketingu. Program sa postupne bude odhaľovať na tejto stránke.

 7. Bude na konferencii zaistené občerstvenie?

  V cene vstupenky VIP je celodenný prístup k menšiemu občerstveniu. V cene vstupeniek STANDARD a BASIC zaistené občerstvenie nie je, no môžete využiť veľké množstvo reštaurácii v okolí a otvorený bar v priestoroch konferencie.

 8. Nemôžem sa konferencie zúčastniť. Vrátite mi peniaze?

  V súlade s ustanoveniami Občianskeho zákonníka nemá kupujúci právo od zmluvy uzatvorenej medzi kupujúcim a predávajúcim odstúpiť podľa ustanovení občianskeho zákonníka (odstúpenie od zmluvy do 14 dní bez udania dôvodov), a to vzhľadom k tomu, že sa jedná o zmluvu o využitie voľného času a plnenie je podnikateľom, teda v tomto prípade predávajúcim ako Usporiadateľom Akcie, poskytované v určenom termíne.
  Ak sa nemôžete zúčastniť zo závažného dôvodu, kontaktujte nás na vstupenky@sietovymarketing.sk a vaša žiadosť bude posúdená individuálne.

Partneri Podujatia