PREMIUM skupina

Ľudia, ktorí chcú od života viac, si zaslúžia prémiovú starostlivosť a len tie najlepšie informácie z oboru. Cieľom tejto skupiny je pomôcť Vám v budovaní Vášho biznisu na PRÉMIOVOM leveli. Pravidelná komunikácia, osobné koučingy, prístup k všetkým videám a kurzom, a práca “ako s vlastným človekom”. Tréningy len s tými najlepšími a hlbšie rozhovory s TOP lídrami z MLM.

Typy členstva:

Základné členstvo (29,90€/mes alebo 290€/ročne)

– NONstop prístup ku záznamom z SM&MLM konferencií (49€ x 3)
– Každé 3 mesiace špecializovaný KURZ (297€ každý)
– Pravidelné týždenné ZOOM konferencie (2h tréning)
– Nepravidelné tréningy s TOP lídrami z oboru Sieťového a Online Marketingu 
– Súťaže pre najaktívnejších členov skupiny
– Týždenné plánovanie a vyhodnocovanie akcií 
– BASIC/STANDARD Vstupenka grátis na najbližšie konferencie (99€ & Min.3mes.Aktívny)
– 10% zľava na reklamné predmety a printové materiály

VIP členstvo (99,90€/mes alebo 990€/ročne)

– Všetky výhody základného členstva
– Osobný/Online koučing s Dávidom Zbojekom (1h/mes.; 150€)
– VIP Starostlivosť 
– VIP lístok na najbližšie konferencie (199€ & Min.3mes.Aktívny)
– 15% zľava na reklamné predmety a printové materiályPri dosahovaní úspechu v čomkoľvek platia tri základné pravidlá. Mať jasný cieľ, učiť sa od najlepších v obore a pracovať na 120%. Väčšina ľudí zapojených v rôznych MLM síce vie presne čo chce a sú ochotní makať až na pokraj svojich síl, no aj napriek tomu nedosahujú očakávané výsledky. Cítia sa zaseknuto a nevedia sa pohnúť na vyšší level. Myslia si, že chyba je v produktoch, systéme či v samotnej firme a veľa krát to riešia odchodom ku konkurencii alebo dokonca ukončením kariéry. Riešenie je však veľmi jednoduché a podobný problém riešili pred vami tisíce ďalších sieťových marketérov.

Jedine tie správne vedomosti vás dokážu posunúť ďalej a zabezpečiť neustály rast vašej siete. Je však smutné, že aj napriek tomuto všeobecne známemu pravidlu väčšina Sieťovo-Marketingových firiem nemá dostatočne silný vzdelávací systém a svojich distribútorov púšťa do terénu totálne nepripravených a odsúdených na neúspech. Otravujú svojich priateľov a známych, zavádzajú či dokonca klamú za účelom rýchleho zisku. Aj vďaka tomu má naše povolanie v veľmi zlé postavenie a je len otázkou času, kedy proti nám zasiahne aj štát.

Teším sa na Vás v PREMIUM skupine!
Dávid Zbojek 😉