VYŠŠÍ LEVEL Turné 2020

Nízky príjem, žiaden kariérny rast, nevyhovujúce prostredie a kolegovia, stereotyp bez možnosti zmeny… Mysleli ste si, že po vstupe do sieťového marketingu sa všetko zmení, no nestalo sa tak? Sľubovali Vám zmenu a pomoc a namiesto nich Vám po registrácii odovzdali materiály či katalógy a bez prípravy Vás poslali hneď predávať?

Dochádza Vám menný zoznam? Bojíte sa oslovovania ľudí? Neradi predávate? Nikto sa k Vám nepripája? STOJÍTE STÁLE NA TOM ISTOM LEVELI?

Pochybujete o správnosti Vášho rozhodnutia pridať sa do MLM? O produktoch ktoré predávate? O vašej firme? Začínate pochybovať nebodaj už aj o sebe? A DOSŤ!

Sieťový marketing či MLM je ten NAJLEPŠÍ spôsob pre bežného človeka ako sa môže postaviť na vlastné nohy – akurát sa to MUSÍTE NAUČIŤ robiť správne! Nechajte sa viesť tými najlepšími v obore a posuňte sa konečne na VYŠŠÍ LEVEL! Jediné, čo Vás od toho delí, sú tie správne vedomosti a zručnosti!

Počas tejto prednášky Vás naučíme 8 základných zručností každého profesionálneho Sieťového Marketéra a 3 princípy Systémového nazerania na SM&MLM a posunieme Vás a Vaše podnikanie na VYŠŠÍ LEVEL! Po prednáške budete nabití informáciami, plní sebavedomia v seba a svoju firmu a pripravený na svoj NAJSILNEJŠÍ ROK 2020!

Tento krát však nemusíte cestovať ďaleko, pretože MY PRÍDEME ZA VAMI! Táto jedinečná prednáška sa bude konať tentokrát až v 12tich mestách počas celého Februára! Využite špeciálne ceny pri väčších balíkoch vstupeniek a posuňte na VYŠŠÍ LEVEL CELÝ svoj tím!

Stredné Slovensko:

11.2. Liptovský Mikuláš (Hotel KLAR)

12.2. Banská Bystrica (Arcade cukráreň)

13.2. Zvolen (Hotel Academic)

14.2. Žilina (Hotel Dubná Skala)

Východné Slovensko:

18.2. Košice (Hotel Gloria Palac)

19.2. Prešov (Hotel Belier)

20.2. Michalovce (Hotel Družba)

21.2. Poprad (Hotel Europa)

Západné Slovensko:

25.2. Trenčín (Grand Hotel Trenčín)

26.2. Trnava (Hotel Spectrum)

27.2. Bratislava (Hotel Avance)

28.2. Nitra (?)

Zákaz prezentovania produktov a firiem!

Na turné je striktný zákaz menovania, propagovania alebo akéhokoľvek spomínania akýchkoľvek firiem či produktov. Porušenie sa trestá okamžitým vylúčením z prednášky bez nároku na vrátenie vstupného.

Základný vstup Vás oprávňuje zúčastniť sa prednášky v meste pre ktoré bola vstupenka zakúpená.

VIP Vstupenka obsahuje 1 hodinové sedenie s Dávidom Zbojekom v deň a v mieste konania prednášky.

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu miesta prednášky či zrušenie prednášky v ktoromkoľvek meste v prípade nedostatočného počtu ľudí. O takejto zmene budete včas informovaný prostredníctvom e-mailu a na stránkach www.sietovymarketing.sk/turne. V prípade zrušenia prednášky organizátor vráti vstupné do 14 dní od ohlásenia zrušenia prednášky.

V súlade s ustanoveniami Občianskeho zákonníka nemá kupujúci právo od zmluvy uzatvorenej medzi kupujúcim a predávajúcim odstúpiť podľa ustanovení občianskeho zákonníka (odstúpenie od zmluvy do 14 dní bez udania dôvodov), a to vzhľadom k tomu, že sa jedná o zmluvu o využitie voľného času a plnenie je podnikateľom, teda v tomto prípade predávajúcim ako Usporiadateľom Akcie, poskytované v určenom termíne.

Ak sa nemôžete zúčastniť zo závažného dôvodu, kontaktujte nás na turne@sietovymarketing.sk a vaša žiadosť bude posúdená individuálne.

Ceny sa budú postupne zvyšovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *