SM&MLM – 20 za 30

?​ Dlho očakávaná… ?

? Špičkovými lídrami oslavovaná a odporúčaná… ?

? Desaťročiami ​overená… ?

?⚡?90 DŇOVKA – teraz stručnejšia a rýchlejšia!! ???

Tento systém ktorý už vypracoval tisíce lídrov ?a pomohol im s dosiahnutím ich vysnívanej méty – či už to bolo zdvojnásobenie obratu?, strojnásobenie tímu ľudí ? alebo akokoľvek ZNÁSOBIŤ PRÍJEM?, prišiel konečne aj k nám!! ?

? Doposiaľ si túto 90dňovku v ČeskoSlovensku vyskúšalo vyše 1000 MLM-ákov a úspech na seba nenechal dlho čakať. ? Desiatky ak nie stovky nových pozícií a povýšení, ? no čo je hlavné – drvivá väčšina z účastníkov konečne prekonala svoj strach pozývať a kontaktovať…?

? Teraz sme sa rozhodli túto platformu spustiť znova a toto tajomstvo úspechu odovzdať absolútne všetkým! Tentokrát sme tento vzdelavácí a osobnostný program (po vzore všetkých rastúcich sietí) ešte vylepšili (nech to nie je len o kontaktovaní), ✏ vytvorili sme duplikovateľný systém vzdelávania, pripravili webináre a nastavili dátumy… ? Pod záštitou všetkých milionárov ? a úspešných osobností sieťového marketingu ? Vám už v marci predstavíme systém ktorý zmenil život obrovskému počtu networkerov!!??⚡

? Poďte spoločne s ďalšími stovkami MLM-ákov z rôznych firiem a oblastí ODPÁLIŤ Váš rok 2021 ? a zahájiť tak novú etapu Vášho života!!? Kupujte lístky ešte tento mesiac, ináč si priplatíte.. ? A pamätajte – čím viac svojích ľuďom o tom povieš, tým je väčšia šanca na vybudovanie kvalitnej siete!! Čím viac ľudí z tvojho tímu totiž bude na prednáške, tým viac ľuďom pomôžeš splniť ich sny a tým skôr dosiahneš aj ty ten svoj!! ??⚡

https://www.facebook.com/825884774278881/videos/2667834570155423

Dozviete sa:

 • Silu a potenciál Sieťového Marketingu v ČR a SR
 • Ako prevziať plnú zodpovednosť a dať si životné rozhodnutie
 • 5 fázový systém 90dňového akčného plánu (90DAP)
 • Ako sa naplno pripraviť na 90DAP
 • Akým spôsobom do svojej siete natiahnúť najschopnejších ľudí v okolí?
 • Ako správne spustiť 90 dňovku – čo presne robiť a čomu sa naopak vyvarovať?
 • Ako vytvoriť duplikovateľný systém, ktorý môže dodržiavať absolútne každý?

Zákaz prezentovania akýchkoľvek produktov a firiem!

Snažíme sa vytvoriť nezávislé prostredie, kde sa každý človek dokáže učiť od tých najlepších v obore BEZ TOHO aby musel opustiť svoju firmu či tím.

Preto platí na konferencii striktný zákaz propagovania, menovania, alebo akéhokoľvek spomínania akýchkoľvek firiem, produktov či služieb.

Prosíme účastníkov konferencie aby svoje produkty, materiály, zošity alebo služby nechali na hoteli alebo doma. V opačnom prípade sa porušenie trestá napomenutím a následne okamžitým vylúčením z konferencie.

Tak isto na konferencii platí ZÁKAZ NÁBOROVANIA. Akékoľvek pokusy o verbovanie, prezentáciu príležitosti alebo akékoľvek výmeny kontaktov sa považujú za náborovanie a ich vykonávanie sa tiež trestá napomenutím a následne okamžitým vylúčením z konferencie.

V prípade že ste svedkom takýchto udalostí, nahláste to členom SM&MLM organizačného tímu a oni sa postarajú o zvyšok. Ďakujeme že spoločne tvoríme nezávislú komunitu!

Konferenciou Vás bude sprevádzať:

Dávid Zbojek

Viac ako 10 rokov sa venuje sieťovému marketingu. Vybudoval desiatky lídrov a tímy o vyše 1000+ registrovaných sieťových marketérov.
Založil najväčšiu nezávislú komunitu sieťových marketérov ktorých vzdeláva a posúva o level vyššie.

Recenzie účastníkov SM&MLM akcií:

Najčastejšie otázky

 1. Čo je Sieťový Marketing & MLM?

  SM&MLM je stránka a skupina ľudí, ktorí sa rozhodli že sa stanú profesionálmi v Sieťovom Marketingu a priamom predaji.
  Vznikla za tým účelom, aby sme Vám priniesli tie najlepšie vedomosti a skúsenosti mnohých lídrov a pomohli Vám tak stať sa TOP lídrami v našom odvetví.

 2. Prečo sa vzdelávať o SM&MLM?

  Je to najúžasnejší spôsob zarábania, no stáva sa, že ľudia v ňom začínajú nepripravení a zlým spôsobom oslovujú svojich známych, zavádzajú a šíria nepravdivé vyhlásenia. Pri tom to vôbec nemusia robiť – stačí sa to naučiť robiť správne a hneď sa Vám začne dariť!
  Na dosiahnutie svojich snov a cieľov stačí robiť niekoľko jednoduchých krokov neustále dookola.

 3. Prečo NEZÁVISLÁ konferencia?

  Stáva sa že ľudia v rôznych firmách nedostávajú správne vedomosti alebo nemajú nad sebou silného sponzora (lídra), no produkt či služba sa im nesmierne páči.
  Mnoho ľudí si myslí že “v inej firme je tráva zelenšia” a že ak budú svoj biznis budovať niekde inde, tak sa im bude viac dariť.
  Táto skupina aj konferencia vznikla za tým účelom, aby sme ľuďom poskytli VŠETKY potrebné vedomosti a nástroje ktoré potrebujú BEZ TOHO aby museli meniť svoju spoločnosť alebo tím ľudí.
  Miesto kde sa spoločne všetci ambiciózny sieťoví marketéri a multilevláci spoločne vzdelávajú, pracujú na sebe a budujú svoju finančnú nezávislosť.

 4. Kde sa koná konferencia?

  Miesto konferencie je v Tatrách v Jasnej, v hoteli Družba. Ubytovanie si zabezpečuje každý sám.

 5. Kedy sa koná konferencia

  Oficiálna konferencia sa koná 5-6.septembra od 10:00 do 18:00. Konferencii však predchádzajú dva online kurzy na stopercentnú prípravu na 90 dňový akčný plán.

 6. Aký bude program a kde ho uvidím?

  Program sa postupne bude odhaľovať na tejto stránke.

Partneri Podujatia