MASTERMIND

Konečne sme dostali všetky povolenia na vycestovanie do USA a teda oficiálne spúšťame registráciu do MASTERMIND skupiny..

Členovia Mastermind skupiny budú rozdelený na malé skupinky (maximálne 4-6 ľudí) a spoločne budú 2 celé dni “zavretý” s Dávidom Zbojekom vo vybranom hoteli/rezorte/chate. Cieľom je kompletne zmeniť pohľad na MLM, odbúrať bloky, vymazať brzdiace presvedčenia a odovzdať kopec hotových návodov a riešení.

Pôvodný plán bol (a do budúcna bude) vyraziť do Francúzska na pár dní so všetkými účastníkmi… Žiaľ (chválabohu), vďaka korone sme sa rozhodli Mastermind skupinu trošku okoreniť a spraviť z nej ešte privátnejší a osobnejší zážitok.

Vhodný termín Mastermind session si dohodnete priamo s Dávidom Zbojekom a podľa toho budete rozdelení do skupín.

Hlavnou a ústrednou témou bude Leadership a vedenie tímu. Informácie Dávid prinesie priamo od najpovolanejšíchmultimilionárov zo súkromnych Mastermind akcií dvoch z najlepších MLM lídrov z Ameriky – Erica Worreho a Roba Sperryho. V septembri sa s nimi osobne stretne na dvoch akciách u nich doma a VŠETKO čo sa tam bude rozoberať, starostlivo prinesie na SM&MLM Mastermind akciu.

Typy členstva:

1. SM&MLM Mastermind (999€)

  • Spoločný 2 dňový mastermind s viacerými členmi v menšej skupinke
  • Členstvo v Premium Skupine*

2. SM&MLM VIP Mastermind (2499€)

  • Privátny jednodňový Mastermind s Dávidom
  • Spoločný 2 dňový mastermind s viacerými členmi v menšej skupinke
  • VIP členstvo v Premium Skupine (mesačný koučing s DZ)*
  • 25 kníh (GoPro/MLM)

* členstvo platí na 6 mesiacov
** uzavretá Mastermind skupinka len pre 2osoby
*** cena nezahŕňa ubytovanie ani stravu. Tá sa dopláca podľa dohovoru a skutočnej spotreby.


Pri dosahovaní úspechu v čomkoľvek platia tri základné pravidlá. Mať jasný cieľ, učiť sa od najlepších v obore a pracovať na 120%. Väčšina ľudí zapojených v rôznych MLM síce vie presne čo chce a sú ochotní makať až na pokraj svojich síl, no aj napriek tomu nedosahujú očakávané výsledky. Cítia sa zaseknuto a nevedia sa pohnúť na vyšší level. Myslia si, že chyba je v produktoch, systéme či v samotnej firme a veľa krát to riešia odchodom ku konkurencii alebo dokonca ukončením kariéry. Riešenie je však veľmi jednoduché a podobný problém riešili pred vami tisíce ďalších sieťových marketérov.

Jedine tie správne vedomosti vás dokážu posunúť ďalej a zabezpečiť neustály rast vašej siete. Je však smutné, že aj napriek tomuto všeobecne známemu pravidlu väčšina Sieťovo-Marketingových firiem nemá dostatočne silný vzdelávací systém a svojich distribútorov púšťa do terénu totálne nepripravených a odsúdených na neúspech. Otravujú svojich priateľov a známych, zavádzajú či dokonca klamú za účelom rýchleho zisku. Aj vďaka tomu má naše povolanie v veľmi zlé postavenie a je len otázkou času, kedy proti nám zasiahne aj štát.

Teším sa na Vás v Mastermind skupine!
Dávid Zbojek 😉

Krátka ukážka informácií MASTERMIND eventu.
(Títo chlapci (multimilionári) majú sieť 600.000 distribútorov a pravidelne mávajú eventy 35.000 a viac ľudí.)