GO PRO VIRTUAL CZ&SK

Dve NAJVÄČŠIE udalosti v naších končinách…

Dve NAJVÄČŠIE udalosti v naších končinách… V jednom balíku!!www.sietovymarketing.sk/gopro

Uverejnil používateľ David Zbojek Pondelok 12. októbra 2020

📅​ UDALOSTI MENIA ŽIVOTY 📅

Získajte online prístup rovno na DVE najväčšie udalosti vo svojich kategóriách!


1.akcia: GO PRO VIRTUAL (s prekladom)

Niet pochýb o tom, že svet sa zmenil, a tak sa musíme zmeniť aj my.   To vodcovia robia. Prispôsobujeme sa. Nachádzame príležitosti vo výzvach a prijímame predstavu, že pri každej prekážke existuje cesta.   

Od roku 2010 sa Go Pro Recruiting Mastery rozrástol čo do veľkosti aj dopadu.   Od skromného začiatku účasti iba 200 ľudí sa za posledných 10 rokov toto milované podujatie stalo NAJEPICKEJŠÍM každoročným generickým zhromaždením odborníkov na sieťový marketing z krajín celého sveta.

Potom sa stal rok 2020 .   A hoci sme dúfali, že sa svetové udalosti časom obnovia, aby sme osobne usporiadali 11. ročník podujatia Go Pro, kvôli cestovaniu a kapacitným obmedzeniam udalostí, máme teraz jedinečnú príležitosť MYSLIŤ VO VEĽKOM, BYŤ SILNEJŠÍ a REAGOVAŤ RÝCHLEJŠIE.

S Virtual Go Pro máme príležitosť osloviť milióny ľudí v každej krajine , každom jazyku a každej ekonomickej situácii na svete, aby sme poskytli väčšiu hodnotu a väčší dopad, ako je to kedykoľvek možné.

Vďaka použitiu technológie Zoom ako našej doručovacej platformy sa účastníci a prezentujúci budú môcť zapojiť na nepredstaviteľnej úrovni … aj pri tradičných osobných udalostiach.

Vôbec prvýkrát sa odborníci na sieťový marketing z celého sveta stretnú na jedinečnom, najmodernejšom a pohlcujúcom školiacom zážitku.   Pomocou absolútne najlepšej dostupnej digitálnej technológie vám od 11. do 13. decembra 2020 prinesieme viac ako 24 hodín najlepších z najlepších školení kdekoľvek. 

PRIPOJTE SA K NÁM, KEĎ SA TAKTO SPOLOČNE ROZVÍJAME!

2.akcia: 5.SM&MLM Konferencia

Najväčšia nezávislá konferencia o Sieťovom Marketingu a MLM v Čechách a na Slovensku! Túto udalosť si nesmie nechať ujsť žiaden marketér – tento krát v Bratislave!

Už piaty krát sa Vám predstavia TOP osobnosti nie len z Českej a Slovenskej scény priameho predaja z rôznych spoločností a odvetví. Príbehy priamo z praxe, tipy a triky či rady ako na klientov. Učte sa od profesionálov v sieťovom marketingu a spoznajte ich pohľad na vec. Už v Máji na víkendovej konferencii, ktorá zaručene zmení Váš biznis k lepšiemu!


Dozviete sa:

 • Ako si vypracovať plán na zdvojnásobenie obratu?
 • Ako a kde vyhľadávať nových ľudí?
 • Ako trénovať a motivovať váš tím, aby neustále sami rástli?
 • Ako naprogramovať svoje myslenie pre úspech a prekonať mentálne prekážky?
 • Ako používať sociálne siete a neodcudziť si priateľov a rodinu?
 • Ako sa zbaviť strachu z predaja?
 • Ako minimalizovať rozptyľovanie a maximalizovať svoj čas?
 • Ako dosiahnuť zdravú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom?
 • Ako vytvoriť duplikáciu vo Vašej sieti?

ERIC WORRE STAVIA ŠTÚDIO V LAS VEGAS
ZA 20 MILIÓNOV DOLÁROV, ABY SME PRE VÁS USPORIADALI NAJLEPŠÍ
ZÁŽITOK Z PROGRAMU VIRTUAL GO PRO!

Dozviete sa:

 • Ako rozvíjať myslenie za milión dolárov
 • Zručnosti potrebné pre úspech v sieťovom marketingu
 • Stratégie, ktoré vám pomôžu rásť rýchlejšie, prechádzať meniacimi sa časmi, zvyšovať retenciu, vytvárať viac duplikátov a udržiavať tím viac zapojený
 • Ako sa rozvíjať ako špičkový líder v oblasti sieťového marketingu a ako identifikovať ľudí s vodcovským potenciálom vo vašej organizácii, z ktorých môžete urobiť vrcholového vodcu
 • Ako vytvoriť vzrušujúci a spustiteľný herný plán na nasledujúcich 12 mesiacov, aby ste dosiahli najväčší prielom vo svojej kariére

Zákaz prezentovania akýchkoľvek produktov a firiem!

Snažíme sa vytvoriť nezávislé prostredie, kde sa každý človek dokáže učiť od tých najlepších v obore BEZ TOHO aby musel opustiť svoju firmu či tím.

Preto platí na konferencii striktný zákaz propagovania, menovania, alebo akéhokoľvek spomínania akýchkoľvek firiem, produktov či služieb.

Prosíme účastníkov konferencie aby svoje produkty, materiály, zošity alebo služby nechali na hoteli alebo doma. V opačnom prípade sa porušenie trestá napomenutím a následne okamžitým vylúčením z konferencie.

Tak isto na konferencii platí ZÁKAZ NÁBOROVANIA. Akékoľvek pokusy o verbovanie, prezentáciu príležitosti alebo akékoľvek výmeny kontaktov sa považujú za náborovanie a ich vykonávanie sa tiež trestá napomenutím a následne okamžitým vylúčením z konferencie.

V prípade že ste svedkom takýchto udalostí, nahláste to členom SM&MLM organizačného tímu a oni sa postarajú o zvyšok. Ďakujeme že spoločne tvoríme nezávislú komunitu!

Najčastejšie otázky

 1. Čo je Sieťový Marketing & MLM?

  SM&MLM je stránka a skupina ľudí, ktorí sa rozhodli že sa stanú profesionálmi v Sieťovom Marketingu a priamom predaji.
  Vznikla za tým účelom, aby sme Vám priniesli tie najlepšie vedomosti a skúsenosti mnohých lídrov a pomohli Vám tak stať sa TOP lídrami v našom odvetví.

 2. Prečo sa vzdelávať o SM&MLM?

  Je to najúžasnejší spôsob zarábania, no stáva sa, že ľudia v ňom začínajú nepripravení a zlým spôsobom oslovujú svojich známych, zavádzajú a šíria nepravdivé vyhlásenia. Pri tom to vôbec nemusia robiť – stačí sa to naučiť robiť správne a hneď sa Vám začne dariť!
  Na dosiahnutie svojich snov a cieľov stačí robiť niekoľko jednoduchých krokov neustále dookola.

 3. Prečo NEZÁVISLÁ konferencia?

  Stáva sa že ľudia v rôznych firmách nedostávajú správne vedomosti alebo nemajú nad sebou silného sponzora (lídra), no produkt či služba sa im nesmierne páči.
  Mnoho ľudí si myslí že “v inej firme je tráva zelenšia” a že ak budú svoj biznis budovať niekde inde, tak sa im bude viac dariť.
  Táto skupina aj konferencia vznikla za tým účelom, aby sme ľuďom poskytli VŠETKY potrebné vedomosti a nástroje ktoré potrebujú BEZ TOHO aby museli meniť svoju spoločnosť alebo tím ľudí.
  Miesto kde sa spoločne všetci ambiciózny sieťoví marketéri a multilevláci spoločne vzdelávajú, pracujú na sebe a budujú svoju finančnú nezávislosť.

 4. Kde sa koná konferencia?

  Miesto konferencie je v Bratislave. Presné miesto upresníme.

 5. Aký bude program a kde ho uvidím?

  Program sa postupne bude odhaľovať na tejto stránke.

 6. Je možné si zakúpiť lístok aj na akcie samostatne?

  Na akciu 5.SM&MLM Konferencia je možné si zakúpiť lístok za €99 samostatne na www.sietovymarketing.sk/konferencia.
  Na akciu GoPro Virtual je možné zakúpiť si lístok samostatne, avšak bez prekladu (v angličtine) a následného servisu. Lístok zakúpite za $300 na www.virtualgopro.com.

 7. Je možné zaplatiť akcie na splátky?

  Áno, akcie viete zakúpiť na 2 časti po 150€.