MOST POWERFUL WOMEN IN NETWORK MARKETING

Zaregistrujte sa na najväčšiu akciu pre ženy (aj mužov) mlm-ákov – na svete (aj s prekladom)!!

Udalosť je len pre registrovaných ľudí cez náš systém

Eric Worre neposkytuje preklad do iných jazykov a preto sme sa rozhodli MY Vám priniesť preklad do Slovenčiny – úplne bezplatne! 😉

Kliknite hore na tlačítko “Get access for free”, zadajte svoj e-mail a vytvorte si účet (heslo). 
V prípade, že už ste u nás zaregistrovaný a pýta to od Vás heslo (a vy si ho nepamätáte), kliknite na “FORGOT YOUR PASSWORD” a vytvorte si nové heslo 😉


Zákaz prezentovania akýchkoľvek produktov a firiem!

Snažíme sa vytvoriť nezávislé prostredie, kde sa každý človek dokáže učiť od tých najlepších v obore BEZ TOHO aby musel opustiť svoju firmu či tím.

Preto platí na konferencii striktný zákaz propagovania, menovania, alebo akéhokoľvek spomínania akýchkoľvek firiem, produktov či služieb.

Prosíme účastníkov konferencie aby svoje produkty, materiály, zošity alebo služby nechali na hoteli alebo doma. V opačnom prípade sa porušenie trestá napomenutím a následne okamžitým vylúčením z konferencie.

Tak isto na konferencii platí ZÁKAZ NÁBOROVANIA. Akékoľvek pokusy o verbovanie, prezentáciu príležitosti alebo akékoľvek výmeny kontaktov sa považujú za náborovanie a ich vykonávanie sa tiež trestá napomenutím a následne okamžitým vylúčením z konferencie.

V prípade že ste svedkom takýchto udalostí, nahláste to členom SM&MLM organizačného tímu a oni sa postarajú o zvyšok. Ďakujeme že spoločne tvoríme nezávislú komunitu!